Poznaj tajemniczy świat Harry’ego Pottera i jego przyjaciół

Klocki LEGO Harry Potter dedykowane fanom najsłynniejszej serii książek i powstałych na ich podstawie filmów o młodym czarodzieju. Nie potrzebujesz dłużej czekać na list, by przenieść się do wyjątkowego Hogwartu. Dołącz do Szkoły Magii i Czarodziejstwa i zbuduj swoją własną historię. To od Ciebie zależeć będą teraz losy bohaterów. Zgromadź całą kolekcję i razem z Harrym Potterem, Hermioną Granger, Ronem Weasleyem, Draco Malfoyem, Hagridem, a także z innymi znanymi postaciami wybierz się na spacer po tajemniczych korytarzach zamku czarodziejów. Niech nie będzie Ci straszny żaden Dementor. Korzystaj rozważnie z poznanych zaklęć i uważaj, by nigdzie nie zapodziać swojej różdżki! Będziesz jej potrzebował w starciu z czarną magią i Voldemortem. Podróżuj szlakami wyznaczonymi przez bohaterów filmów i książek o “Harrym Potterze”. Poznaj ukryte komnaty, misterne wieże i szczegółowo zaprojektowane klasy.

Stwórz własną historię

Możesz napisać własny scenariusz i zmienić losy magicznego świata. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzjami podejmowanymi w historii wykreowanej przez J.K. Rowling, nic nie stoi na przeszkodzie, byś stworzył inny, lepszy bieg wydarzeń. Bawiąc się klockami LEGO z serii Harry Potter, odkryjesz przy okazji talent pisarski i scenograficzny. Wykaż się kreatywnością i pamiętaj, że masz moc stwórczą, której nie możesz zmarnować.

Odkryj nowe zastawy LEGO Harry Potter

Odkryj nowe zestawy, które miały premierę w 2022 roku. Uzupełnij swoją kolekcję o najnowsze klocki LEGO z serii Harry Potter. Odtwórz doskonale znany świat Hogwartu w swoim domu. Zaproś do zabawy przyjaciół niezależnie, czy należą oni do Gryffindoru, Slytherinu, Hufflepuffu czy Ravenclawu. Bądź wyrozumiały dla mugoli — oni też chętnie dołączyliby do wspólnej zabawy. Klocki LEGO Harry Potter są gwarancją dobrej zabawy na długiej godziny. Każdy bez względu na wiek znajdzie w nich coś dla siebie.

lego harry potter 2022